Равносметка на завършилия сезон за БК "Чавдар" Троян

Публикуваме равносметката за БК "Чавдар" Троян изпратена ни от президента на клуба г-н  Петър Лалев.

Искам да Ви направя една много кратка равносметка на завършилия вчера баскетболен сезон за баскетболен клуб "Чавдар" Троян. Нашия клуб участваше във ВСИЧКИ възрасти в мъжко направление, което е достойно за уважение и само да кажа, че много по-големи клубове от нас нямаха пълни отбори във всички възрасти. Във възрастова група до 10г. нашите момчета завършиха на второ място в областта, до 12г. беше постигнат най-големия успех, след като тези малки герой се класираха на финали, което досега клуба не беше постигал на тази възраст и там те завършиха на 11-то място в България уникален успех за Нас. Момчетата до 14г. завършиха на 3-то място в областното първенство. Кадетите до 16г. завършиха на трето място в зонален турнир. Юношите до 19г. се класираха също на трето място в зонален турнир и много малко не им достигна да стигнат бараж за финалите. Мъжете затвърдиха успешните си сезони от последните години и се класираха на трето място в държавното първенство и втори за купата на БФБ. Знам, че някой ще се присмиват на тези резултати, но аз знам усилията, които сме положили и колко ни е коствало това да сме на тази позиция, на която сме след сезона. Аз в качеството си на председател на клуба съм горд с постигнатото и искам да благодаря на ВСИЧКИ изброени по-горе, както и на треньорите разбира се, и на целия управителен съвет на клуба.
Сега обаче следва по-трудното да задържим и затвърдим резултатите и разбира се да надградим постигнатото досега.
Тук е момента да кажа едно голямо БЛАГОДАРЯ и на спонсорите, и родителите на тези деца, които бяха в залите в цяла България до Нас, и на великата публика пълнила зала "Чавдар" през целия сезон...