Йоан Костов от КК "ХЕМУС 1896" Троян спечели купа „Зарата „ в Стара Загора

Йоан Костов спечели
 купа  „Зарата „
 в Стара Загора

Призови класирания и в МТВ състезания за колоездачите ни Йоан Колев с второ място при юношите , а Михаил Михайлов с трето място за  мъже

На провелото се за втори път състезание „ Байканджии” в околностите на гр. Априлци , в което стартираха близо 400 състезатели от цялата страна нашите състезатели въпреки ,че участват за първи път в такъв вид състезание /МТВ крос – кънтри/ се представиха отлично и се качиха на почетната стълбичка , като Йоан Колев зае второ място при юношите ,
а Михаил Михайлов остана на трето място при мъжете. В състезанията от МТВ календара на Български колоездачен съюз нашите състезатели стартират с велосипеди „CROSS” предоставени ни от фирмата производител .
 На следващия ден Йоан Костов спечели купа  „Зарата „ в Стара Загора
  Нашият състезетел спечели купа „ Зарата”  за юноши, първи кръг от купа „ България” ХСО от календара на Български колоездачен съюз, като има реални шансове да спечели крайното красиране за купа „България” за 2016 година.Следващия кръг е на 23 – 24 юни в Пампорово.